Trešā diena

Trešās dienas rītā

Mūsu mājās viss rit savu gaitu, kucēni un mamma jūtās labi, šodien mazos nosverot, priecīgi secinu, ka visi smuki ripina gramus klāt proporcionāli savam piedzimšanas svaram, nav tādu ļoti izteiktu līderu, vai tādu, kas atpaliktu. Tāpat kā piedzimstot, arī pašreiz smagākais ir puisis ar melno banti un abas pirmdzimtās meitiņas.

Elfa ir brīnišķīga mamma! Zemūdens pasaulē bieži novērojam, kā peld lielais valis, un viņam apkārt aplipušas mazās zivtiņas un dažādi citi zemūdens radījumi. Tāda asociācija man ir ar kucēnu kastē redzamo – lielā, inertā Elfa, kas ar degunu piekārto savu bariņu. Šobrīd Elfa & mazās atvases ir neatdalāma vienība.

Jā, konkursā „Kas Elfucim vēderā?” daudzi bija ļoti tuvu, bet precīzi kucēnu skaitu un dzimumus prognozēja Airita, kas savu likmi izteica Facebook. Un varēs izvēlēties balvu – pudeli dzirkstošā vīna, jeb tiesības izvēlēties 1 kucēnam vārdu. Varu pačukstēt, ka šī metiena vārdu sākumburts būs „C”.

Write a comment

Comments: 5
 • #1

  Baiba Kalpiša (Tuesday, 09 April 2013 10:25)

  Kādā smukā čupiņā viņi visi čuč! :)

 • #2

  Laura (Tuesday, 09 April 2013 10:46)

  Burvīga ģimenīte :)

 • #3

  Ieva (Tuesday, 09 April 2013 12:49)

  Palaidu garām konkursu... Mana prognoze iespējams būtu uzminējusi skaitu :D
  Elfa un valis... njā, māt... nekad neienāktu prātā :)))

 • #4

  greylove (Tuesday, 09 April 2013 13:04)

  Ieva, nuja, nuja, tagad jau šķiet, ka jau no paša sākuma juti, cik tur iekšā būs! :D Nekā, daudzi bija ļoti, pat ļoti tuvu, bet nekā! :P Uzvarētāja mums ir Airita.

 • #5

  Airita (Tuesday, 09 April 2013 13:48)

  Patreiz domāju, ka izvēlēšos balvu, kura uzliek lielu atbildību - vārda došanas tiesības :)
  Ok, tātad uzdevums skaidrs :)

Mūs var atrast arī Facebook:

https://www.facebook.com/beckettelf