Sarkanā, baltā & oranžā

Šodien iepazīstināšu jūs ar trīs burvīgām dāmām:

Pirmais kucēns mūsu metienā piedzima meitene, kas tika pie sarkanas bantes. Par tādiem maziem kucēniem parasti ir grūti kaut ko skaidri teikt, bet par šo meiteni viena lieta ir noteikti zināma – viņa būs skaistule! Ar tumšu, intensīvi piesātinātu šokolādes krāsas kažoku un baltu zvaigznīti uz krūtīm, šī Karmena noteikti mirdzēs, lai kur arī dotos! Vai tie būtu izstāžu ringi jeb pīļu medības tepat Latvijā, vai varbūt stipri tālākas zemes, to mēs vēl redzēsim!

Meitene ar balto banti piedzima otrā. Šis kucēns visā bariņā ir uzreiz atšķirama – viņas kažoks ir piena šokolādes krāsā. Viņa ir viena no lielākajiem kucēniem visā metienā, un gribu cerēt, ka bez kažoka krāsas no sava fantastiskā tēta būs mantojusi vēl daudzas citas viņa īpašības.

Kā ceturtais kucēns metienā piedzima meitenīte, kurai iedevām oranžo lenti. Un mums šķiet, ka šī dzīvesprieka un vitalitātes krāsa viņai ļoti piestāv. Salīdzinājumā ar savām (par dažām stundām vecākajām) māsām – Oranžā bante ir pašreiz izmēros mazāka, taču ļoti eleganta un šarmanta.

Tā vien šķiet, ja zvaigznes nenostāsies kā savādāk, visas meitenes būs atradušas savus cilvēkus, tagad tikai dāmām jāaug, lai varam redzēt, kādos suņu – saimnieku pāros viņas labāk salikt.

Write a comment

Comments: 2
  • #1

    Ieva (Thursday, 11 April 2013 15:51)

    Smukās trejmeitiņas :)

  • #2

    Inese Balode (Friday, 12 April 2013 12:04)

    Ak Dievs! Kolosālas meitenes! Sarkanā bante tiešām izceļas. Burvīgas un tie purniņi krunkainie nu tādi ka tik jābučo vien!!!

Mūs var atrast arī Facebook:

https://www.facebook.com/beckettelf