Iepazīstaties: puiši!

priekšplānā brūnais
priekšplānā brūnais

Mūsu kucēnu kasti apdzīvo pieci puiši, varam viņus iedalīt divās grupās - formālajos un neformālajos. Formālie ir puiši ar melno, zilo un brūno uzvalku, atvainojiet, banti, un viņu krūtažiņas rotā nelielas, baltas šlipsītes. Laikam jau daba zina ko dara, ļoti negribas kādā brīdī kucēnus sajaukt, (jo gadās, ka lentītes notrūkst), tad baltā svītriņa uz krūtīm mums palīdz. Esmu diezgan droša, ka melnajam un zilajam puisim šī baltā kaklasaite pieaugot pazudīs, pārāk jau niecīga tā ir, bet brūnajam čalītim iespējams, paliks. Viņam pat tā nav svītriņa, bet divi plankumiņi, tātad, varbūt ne kaklasaite, bet tauriņš? Un vēl, ļoti glītas formas galva, tā vismaz patreiz šķiet!

melnis
melnis

Par melno puiku varu teikt, ka tas ir īsts tontons un resnulis, piedzima kā smagākais, tieši puskilo. Un no visiem kucēniem, ko esmu pieņēmusi (nav jau daudz), melno puisi pietuvinot mammas pupam, tas bija viens grābiens, un piena sūknis ieslēdzās! Citu kucēni tomēr vēl taustās, meklē, viņiem jāpiepalīdz. Šis kucēns ir interesants ar to, ka kopā ar baltās bantes meiteni pārstāv metienā piena šokolādes krāsu. Un vēl, viņš patreiz ir īsts mieramika, ar dzīvi reti apmierināts mazs kuciks.

Puika ar zilo bantīti ir pats tumšākais no puišu bariņa, izmēros arī ir diezgan liels. Lai gan patreiz pieskaitāms pie tiem, kam uz krūtīm svītiņa, tā ir tik maziņa, ka neesmu pārliecināta, vai tur kas paliks pat līdz 2 mēnešu vecumam.

pelēkā bante
pelēkā bante

Neformālie puiši, (tātad tie, kuriem nav kaklasaišu) ir divi – ar pelēko un zaļo banti. Par „zaļo” puisi varu teikt, ka šis nabaga kucēns, kas piedzima pēdējais, no audzētājas puses tika sirsnīgi gaidīts kā kucīte, un tāpēc beigās saņēma banti, kas sataupīta līdz pēdējam, cerot tomēr tikt pie vēl kādas meitenītes. Būtu cilvēkbērns, varbūt dzīve sabojāta, bet zaļās bantes čalis par to nebēdā nenieka! :) Taču citādi, ja patreiz pelēkais un zaļais čalis pazaudētu savas bantītes, es nespētu viņus atšķirt - kažoks līdzīgā, tumšā tonī, svars 5. dienā pēc dzimšanas arī bija identisks - 610 g!

Starp citu, ja meitenes mums ir jau aizunātas, tad daļa puišu gan vēl ir brīvi un pieejami.

Write a comment

Comments: 5
 • #1

  Inese Balode (Friday, 12 April 2013 16:17)

  Nu ļoti, ļoti mīļi puikuči!!! Superīgi!

 • #2

  greylove (Friday, 12 April 2013 18:10)

  Paldies, prieks lasīt! :)

 • #3

  Agnete (Friday, 12 April 2013 19:22)

  Liene! Ja Tu šādā stilā turpināsi, tad es vairs nevarēšu atturēties kādu mazo aizvest sev līdz :) ir talants!!

 • #4

  Jānis (Friday, 12 April 2013 21:43)

  Smukie! :) Ko Bekets par šo visu atkal saka?

 • #5

  greylove (Saturday, 13 April 2013 09:35)

  Jāni, Bekets pret šiem bērniem izturās tikpat labi, kā pret savējiem! :D Bet, jautrākais viņam, protams, priekšā!

Mūs var atrast arī Facebook:

https://www.facebook.com/beckettelf