Nedēļa riņķī, jeb kurš grib izstāžu labradoru?

Sveiciens visiem pavasarī! Nedēļa ir jau apritējusi, un vismaz mūsu pagalmā sniegs ir atrodams vairs tikai dažos ēnainākajos stūros. Vakardien, nedēļas jubilejā 5 no 8 kucēniem savu svaru bija jau dubultojuši, un šodien dažiem līdz 1kg svaram pietrūka vien 10 gramu!

Ir prieks, ka daudziem no kucēniem aktīvi piesakās gribētāji, un es ļoti ceru, ka arī šim mūsu metienam būs tikpat forši un aktīvi saimnieki kā mūsu pirmajiem bērniem! No visiem kucēniem sanāks brīnišķīgi ģimenes mīluļi, kompanjoni un lutekļi, tas ir pienākums, kas noteikti mūsu bērniem izdosies vislabāk, un mēs ļoti priecājamies par šiem saimniekiem. Jo pats galvenais ikviena suņa dzīvē ir būt aprūpētam un mīlētam! Taču tik ļoti gribās, lai vismaz viens no puišiem šos suņa pienākumus apvienotu ar izstāžu karjeru! Jo, patiešām, kucēniem ir lieliski ciltsraksti, kas pilni ar izstāžu pasaules „spīdekļiem”.

Respektīvi, (vismaz) vienam no puišiem meklējam aktīvus saimniekus, kas labprāt piedalītos dažādās aktivitātes, kas pieejamas labradora saimniekam! Un pirmkārt jau ar šo mēs domājam izstādes. Tas ir interesants hobijs, kas var sniegt daudz lielisku emociju gan saimniekam, gan pašam sunim! Labradors noteikti ir tā šķirne, kam izstāde ir patīkams tusiņš, kurā par astes luncināšanu cienā ar gardumu! :)

Write a comment

Comments: 1
  • #1

    Inese Balode (Tuesday, 16 April 2013 10:18)

    Esmu pārliecināta ka tādiem skaistuļiem noteikti atradīsies aktīvi, izstādes mīloši saimnieki! Lai veicas!!!

Mūs var atrast arī Facebook:

https://www.facebook.com/beckettelf