Mēneša jaunumi

Dienas paskrien tik ātri, blogu ieraksti tiek iesākti, bet netiek pabeigti, un jaunumi, kas vakardien bija jaunumi, šodien tādi sen vairs nav.

Kucēni ir kļuvuši par maziem palaidņiem, un lielākoties dienas laikā dzīvojās kucēniem nodalītajā virtuves daļā. Līdz ar to, ēst gatavošanai vai trauku mazgāšanai ir savs pipariņš - nekad nezini, kad potītē iecirtīsies mazi zobeļi.

Patreiz paši blēdīgākie, nu, tie, kuriem asākie zobi un skaļākās balsis ir puisis ar Zilo bantīti un meitene ar Balto. Bet, kā rāda mūsu pieredze ar pirmo metienu, arī šīs lietas ir mainīgas, jauna zvaigzne var uzlekt jebkurā brīdī! :) 

Pavisam drīz no mums varat gaidīt stājas bildes. Viedokļi par to, kad jāskatās kucēni, audzētāju aprindās atšķirās, taču viens no viedokļiem arī ir, ka šādā agrā vecumā (4-5 ned.) var vislabāk redzēt, kādi kucēni būs pieaugot.

Un, jā, uz mēneša vecumu gandrīz visi kucēni ir ap 3 kg smagi.

Write a comment

Comments: 3
 • #1

  Inese Balode (Thursday, 09 May 2013 11:20)

  Baigie foršuļi! Man jau atkal gribas ciemos!!!

 • #2

  greylove (Friday, 10 May 2013 11:36)

  Pavisam drīz jau gaidīsim jūs atkal! :)

 • #3

  Everett Wiles (Tuesday, 31 January 2017 14:28)


  I am really inspired together with your writing skills as well as with the format on your weblog. Is this a paid subject matter or did you modify it yourself? Anyway stay up the nice quality writing, it's rare to see a great blog like this one nowadays..

Mūs var atrast arī Facebook:

https://www.facebook.com/beckettelf