Vārdiņi

Kucēni ir septiņas nedēļas veci, un tikuši pie 3 jaunām lietām: potes, čipa un sava vārda. Garā vārda, mājās, protams, katrs tiks dēvēs mazliet īsāk. :)

 

Piedzimšanas secībā prezentējam: Meitiņa ar sarkano banti ir Cabaret Lullabies Beckett ’n’ Elf. Jo viņa ir karstasinīga un reizē mierīga. Un ļoti, ļoti īpaša. Otrā meitiņa (ar balto banti) ir Champagne Bubbles Beckett ’n’ Elf – tikpat dzirkstoša un reibinoša un garda! Šarmantais puisis ar melno banti nesīs vārdu Charleston Nights Beckett ’n’ Elf – deja vai pilsēta, lemiet paši. Oranžā meitene tika pie aristokrātiskā Countess Cecile. Un tālāk tikai puiši - mūsu sudrabiņš būs Capulet Gang Beckett ’n’ Elf – viņā enerģijas un bravūrīguma netrūkst. Ir jau arī par ko! Zilās bantes nēsātājs tika pie vārda pateicoties kādai dziesmai – California Dreamin Bcekett ’n’ Elf. Puisis ar brūno banti ir Charlie Chaplin. Ne tamdēļ, ka būtu īpaši smieklīgs vai traģisks, bet tādēļ, ka ir liela personība.

Pirms kucēnu dzimšanas tika izsludināts konkurss, un tas, kurš pareizi atminēja kucēnu skaitu un dzimumu, tika pie iespējas nokristīt kādu no mazuļiem. Zaļais puika tika pie Airitas dotā vārda - Casino Jackpot Beckett ’n’ Elf. Un tāds mūsu pastarītis tiešām ir! Jauks eksterjers un lielisks temperaments, tā loterijas pilnā loze.

 

Un kādas bildes vēl no pagājušās nedēļas.

Write a comment

Comments: 0

Mūs var atrast arī Facebook:

https://www.facebook.com/beckettelf