Jaunās ģimenes

Tūliņ jau būs nedēļa riņķī kopš pirmie no kucēniem devās uz savām jaunajām mājām, un pie mums ir kļuvis daudz, daudz klusāks. Vēl pēdējā no meitiņām gaida ierodamies savus saimniekus, taču ir pēdējais laiks iepazīstināt ar mūsu kucēnu jaunajām ģimenēm.

Cabaret Lullabies Beckett 'n' Elf, jeb mājas vārdiņā - Bella dzīvos ar saviem saimniekiem Limbažu pusē, un noteikti mēģinās spēkus pīļu medībās. Redzot, cik meitene ir enerģiska un uz cilvēku orientēta, mums nav šaubu, ka panākumi neizpaliks.

Šarmantā Champagne Bubbles Beckett 'n' Elf, jeb mājas vārdā Šanele dzīvos Ogres pusē. Bez skaistas un bezrūpīgas ģimenes dzīves, viņai vēl tiek plānota arī izstāžu karjera.

Capulet Gang Beckett 'n' Elf mājas jeb vārdā Ozijs ir rīdzinieks. Atšķrībā no saviem brāļiem un māsām, kas visi būs vienīgie suņi ģimenēs, Ozijam būs pāris gadus vecāks dzīvesbiedrs, šokolādes labradors Bono. Pie tam, abi puiši ir radinieki: Ozija vectēvs un Bono tēvs ir pusbrāļi, kas laikam nozīmē, ka abi puiši ir otrās pakāpes brālēni? :) Jeb, varbūt tomēr ne. 

Jebkurā gadījumā, mēs par Oziju pilnīgi noteikti vēl daudz dzirdēsim!

Rīdzinieks Charleston Nights Beckett 'n' Elf jeb mājas vārdā Čērčils. Jau tagad ir skaidrs, ka tas ir čalis, kuru nevar nepamanīt. Ceram viņu redzēt vēl izstādēs.

Arī Casino Jackpot Beckett 'n' Elf vismaz pagaidām būs rīdzinieks un mājas vārdā viņu sauc par Lego! Kāds lielisks un skanīgs vārds kucēnam! :) Mēs viņu noteikti ceram vēl redzēt izstādēs.

Burvīgais California Dreamin Beckett 'n' Elf mājās tiek saukts par Karro un dzīvo pierīgā.Viņš neplāno apmeklēt "suņu skaistumkonkursus", un savas brīvdienas veltīs lauku darbiem. :) Vai kādām apmācībām.

Charlie Chaplin Beckett 'n' Elf kopā ar organizācijas Baltais Suns pārstāvjiem. Čārlijs dienās būs pavadonis neredzīgam cilvēkam, bet patreiz vēl bauda bezrūpīgu kucēnību pagaidu mājās. Un vēl, Čārlijam ir pašam savs blogs, viņa gaitām varat sekot līdzi šeit: http://carlijadraugi.blogspot.com/

Write a comment

Comments: 2
  • #1

    Inese Balode (Friday, 14 June 2013 19:05)

    Jauki!!! :)

  • #2

    Agnete (Friday, 14 June 2013 22:15)

    Lai visiem mazuļiem veicas lielajā dzīvē! :)

Mūs var atrast arī Facebook:

https://www.facebook.com/beckettelf