9.12.2012 Svētes Iliana Lana Hilberts - JCAC, BOO

Liepājas izstādes otrajā dienā Beketa meita Svētes Iliana Lana Hilberts uzvar junioru klasi, iegūst savu pirmo JCAC sertifikātu, un gala rezultātā arī Labākā kuce un BOO! Savukārt BOB arī juniors Svētes Jasper Jespah Nortons! Apsveicam īpašnieces un audzētāju!

 

Milzīgs prieks par jauno paaudzi, kas šajā nedēļas nogalē sevi tik lieliski parādīja, tā tikai turpināt!

Dubulta uzvara - Elfa BOB un Kino BOO!!!

Liepājas izstādē 8.12.2012 Teepee Teodori Elegant Elf – CQ, CAC, BOB, BIG-4, un Zulu Almodovar Beckett Elf – JCAC, BOO! Lieki piebilst, mēs esam vairāk nekā priecīgi par šādu brīnišķīgu rezultātu, kur nu vēl skaistāka uzvara! Kino ir izcīnījis pirmo Latvijas JCAC sertifikātu (jāatzīmē, ka Lietuvas JCAC Kino jau ir ieguvis izstādē 25.11 Kedainia) ar rezultātu, kas 10.5 mēnešus vecam sunim ir ko vērts! Eksperts Alberto CUCCILLATO, Itālija.

Daudz laimes dzimšanas dienā!

1.11.2012 Svētes I metiens kļūst gadu vecs, daudz laimes Iliana, Ikona, Illusionist, Incognito, Intrigant, Ikar, Ilo & Irias.

Svētes Incognito Hilberts un Svētes Illusionist Hilberts, jeb Maksis un Moriss
Svētes Incognito Hilberts un Svētes Illusionist Hilberts, jeb Maksis un Moriss

Nacionālā visu šķirņu izstāde Valmiera, 13.10.2012

No kreisās - Elfa, Kino, Ziko
No kreisās - Elfa, Kino, Ziko

13.10.2012 piedalījāmies Valmieras izstādē, un šoreiz mūsu rezultāti ir šādi:

Ziko Armstrong Beckett Elf ieguva teicamu vērtējumu un trešo vietu kucēnu klasē. Šī melnajam puisim bija pirmā izstāžu pieredze.

Zulu Almodovar Beckett Elf ieguva pirmo vietu kucēnu klasē, un uzvarot kucīti no Somijas, kļūst par Puppy BOB

Elfa uzvar darba klasi, un kopvērtējumā paliek 4. labākā kuce.

Pēc izstādes uztaisījām dažas ģimenes kopbildes.

Melinda jeb mīļā Milli

Ir tik patīkami, kad kucēnu saimnieki sūta fotogrāfijas. Paldies jums! Mums ir iekrājusies pamatīga mapīte ar Melindas (Zoe Abigail Beckett Elf) saimnieku sūtītajām bildēm no meitenes ikdienas gaitām, dažas (man) mīļākās un interesantākās izlieku šeit, bet pārējās kucēnu žurnālā. Milli jau ir sākusi savas izstāžu gaitas ar jaukiem rezultātiem - Baby BOO Ogres izstādē Un Puppy BOB Rēzeknes izstādē. Taču drīz jau tiksimies pie junioru ringiem!

LLRK rudens izstāde, 17.09.2012

Elfa ar darba klasē iegūto kausiņu
Elfa ar darba klasē iegūto kausiņu

 

Vasara ir pagājusi, ir bijis Baltic Storm pēdējais posms glābšanā uz ūdens, ir bijis sezonas noslēgums, un lēnām mūsu sportiskās rudens aktivitātes būs medību nodarbības. Taču, ir arī izstādes.

17. septembrī retrīveru klubs rīkoja ikgadējo rudens izstādi, no mūsu suņiem Piedalījās Elfa un Bella, kā arī mūsu īkšķi tika stipri jo stipri turēti arī par Kino kucēnu klasē, un Beketa meitu Ilianu (Svētes Iliana Lana Hilberts) junioru klasē.

Milzīgs prieks par Kino lielisko startu, un apejot konkurenti no Krievijas, puika iegūst Puppy BOB, un gala rezultātā Puppy BIS3. Agnete, malači! Jūsu komanda ringā izskatās ļoti profesionāli!

Zulu Almodovar Beckett Elf, Puppy BOB, Puppy BIS 3; īp. A. Plume
Zulu Almodovar Beckett Elf, Puppy BOB, Puppy BIS 3; īp. A. Plume

Tā bija gadījies, ka mēs nebijām Ilianu redzējuši kopš 8 nedēļu vecuma, kopš laika, kad viņa vēl dzīvoja pie audzētājas. Un rezultātā... manā fotoaparātā bija miljons Ilianas bilžu! Dažas no tām izlikšu arī šeit. Iliana godam izstādījās, milzīgajā junioru klasē iegūstot teicamu vērtējumu un 5. vietu. Sveicieni abām Andrām - audzētājai un īpašniecei!

Svētes Iliana Lana Hilberts, junioru klase, teicami, 5. vieta; īp. A. Tomsone
Svētes Iliana Lana Hilberts, junioru klase, teicami, 5. vieta; īp. A. Tomsone
Elfa salīdzinošajā ringā
Elfa salīdzinošajā ringā

Bella ieguva starpklasē 2. vietu, un ļoti jauku aprakstu. Mums šī nedēļas nogale bija ļoti interesanta un īpaša, jo gaidot kluba izstādi, Bella visu nedēļas nogali pavadīja pie mums. Žēl tikai par vienu lietu – nepietika laika foto sesijai. Bet, gan citreiz!

Elfa startējot darba klasē lepnā vientulībā ieguva pirmo vietu, un gala izkārtojumā pie stingrās ekspertes ieguva 4. vietu.

Un, kā vienmēr – paldies mūsu lieliskajai hendlerei Laurai!

Un vēl, šajā izstādē reti kuplā skaitā bija pārstāvēti Teepee Teodori audzētavas suņi, tādēļ pēc izstādes uztaisījām kopbildi.

No kreisās: Fisher The First; Filippa Ferrara; Elegant Elf; Gracie Hart; Ego Eragon
No kreisās: Fisher The First; Filippa Ferrara; Elegant Elf; Gracie Hart; Ego Eragon
Z'Artagnan Beckett Elf, jeb Muffins
Z'Artagnan Beckett Elf, jeb Muffins

Tā kā izstādi tiesāja eksperte Siv Sando, kas arī ir labi zināma labradoru audzētāja un audzētavas EyeCatching īpašniece, pievienošu Bellas un Elfas aprakstus viņu lapās.

Un, gandrīz aizmirsu – paldies Muffina saimniekiem par patīkamo pārsteigumu! Čalis ir tik liels, spēcīgs un glīts izaudzis. Ceru jūs satikt arī nākamajā kluba izstādē, varbūt kā dalībniekus? Bet, ja tikai kā skatītājus – arī forši.

 

Iliana, 10,5 mēneši

19.08

Esam ļoti, ļoti priecīgi! Šodien Taurages izstādē Bekets startējot darba klasē ieguva Lietuvas CAC sertifikātu, pēdējo, kas bija nepieciešams, lai noformētu Lietuvas čempiona titulu. Un arī Baltijas valstu. Tagad Bekets ir Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltijas un Baltkrievijas čempions!

 

Arī Teepee Teodori Elegant Elf - LT CAC

16.08

Šodien Beketa meitai Bellai veicām gūžu un elkoņu displāzijas pārbaudi, rezultāts ir iepriecinošs Bella ir brīva no displāzijas pazīmēm AA:00

Izstāžu nedēļas nogale

21.07.2012 Reto izstāde, Jaunmārupe

Hilberts Grey Love -darba klase, teicami CQ

Vuchi Bella Hillove Teaprincess – starpklase, teicami


22.07 – Ukmerge, Lietuva

Hilberts Grey Love -darba klase, teicami, LT CAC

Teepee Teodori Elegant Elf - darba klase, teicami, LT CAC


Īpaši apsveikumi Agnetei Reto izstādē 22.07 Zulu Almodovar Beckett Elf - Puppy BOB

Nometne

Vasara ir atvaļinājumu laiks, un kas tur dīvains, ja mums liels prieks savu atvaļinājumu pavadīt suņu un viņu saimnieku sabiedrībā? No 13.07-21.07 Burtnieku pagastā, Valmieras rajonā norisinājās Baltijas Desants - nometne glābšanas darbos uz ūdens. Šī nometne Latvijā tika rīkota pirmo reizi, un mēs esam ļoti priecīgi, ka izdevās ņemt tajā dalību. Vadīt nodarbības bija aicināti divi lieliski instruktori – Jurijs Maļevs no Ukrainas un Karels Mennes no Beļģijas. Īpaši aizraujošas bija Karela nodarbības, jo tas bija darbs krietni citādā veidā, kā mēs bijām raduši iepriekš. Daudz bija ūdenī jāstrādā pašiem saimniekiem, uzdevumos bija daudz improvizācijas, reālu situāciju imitācijas.

Nometnes priekšpēdējā dienā bija Baltic Storm otrais posms, kurā profesionāļu klasē Bekets ieņēma 6.vietu no 10. Šoreiz sacensību pamatuzdevumi bija veidoti pēc Ukrainas testa parauga, un izpildot konkrētus uzdevumus, bija iespējams iegūt Ukrainas diplomu glābšanā uz ūdens. Esam ļoti priecīgi, ka mums tas arī izdevās.

Vienīgā pile darvas mucā, ka dažādu sievišķīgu kavēkļu dēļ nometnē nevarēja piedalīties Elfa, taču Bekets centās strādāt arī par viņu.  

Albums ar fotogrāfijām drīz sekos...

Ogre, Otrā diena

Zoe Abigail Beckett Elf, Baby BOO
Zoe Abigail Beckett Elf, Baby BOO

Un tā nenes nekādus pārsteigumus, viss bez izmaiņām. Mūsu jaukajai kompānijai rezultāti tādi paši, šoreiz zem ekspertes N. Borodajenko. Gan Kino, gan Melindai vērtējums „ļoti perspektīvs” un PP (par ko mēs visi ļoti priecājamies), uz Bestiem dodas brālītis.

Arī Elfai klasē teicami, CQ, taču salīdzinājumā paliek bez vietas.


Paldies par jauko kompāniju, Laura, paldies par lielisko hendleres darbu, uz tikšanos jau pavisam drīz, Reto izstādē!

Mazā šokolādes galerija. Kurš ir kurš?

Ogre, Pirmā diena

Apsveicu mūsu kucēnus un galvenokārt jau viņu saimniekus ar pirmo izstādi un veiksmīgo startu. Šodien Ogres izstādē mazuļu klasē startēja Kino un Melinda, un pie ekspertes Brigitas Vītoliņas abi tika pie ļoti jauka apraksta, novērtējuma „ļoti perspektīvs”, PP rozetītes, savukārt jauko pārīti pārstāvēt uz mazuļu Bestu tika deliģéts Kino. Respektīvi, Zulu Almodovar Beckett Elf Baby BOB, un Zoe Abigail Beckett Elf Baby BOO.

Savukārt Elfai darba klasē teicami, CQ, salīdzināšanā par labāko kuci viņa paliek piektā, un tā kā vietas bija tikai četras, bez vietas.

Gaidīsim, ko mums nesīs rītdiena!

Mans mīļais draugs, 1.07.2012

Nepalaidiet garām raidījumu "Mans mīļais draugs", LNT kanālā 1.jūlijā. Arī mēs tur filmējāmies sižetā par apmācībām Glābšanā uz ūdens. Interesanti būs gan tiem, kas pazīstami ar šo aizraujošo sporta / apmācību veidu, gan tiem, kam tas pilnīgi jauns.

Un nebaidieties pamēģināt nodarbības arī jūs!

Bekets ir Baltkrievijas čempions

Interneta dzīlēs atrasta foto no izstādes
Interneta dzīlēs atrasta foto no izstādes

Esam ļoti priecīgi un lepni – 17.06 Bekets devās uz Baltkrieviju, Braslau, kur izstādē ieguva CAC sertifikātu, tādējādi kļūdams par Baltkrievijas čempionu. Nu Bekets ir Latvijas, Igaunijas un Baltkrievijas CH, mūsu „nepabeigtais darbs” Lietuva mūs vēl gaida. Ļoti ceram, ka izdosies šovasar.


Laura, paldies par lielisko hendlera darbu Braslavā, zinu, šoreiz nebija viegli.

Vuchi Bella Hillove Teaprincess

Bella ir atradusi savus jaunos saimniekus, brīnišķīgu ģimeni, un tā kā viņa paliks līdzīpašumā ar mums, viņai ir izveidota atsevišķa sadaļa.

Baltic Storm I posms, 26.-27.05

Nedēļas nogalē pēc ilgāka pārtraukuma piedalījāmies nodarbībās Glābšanā uz ūdens un uzreiz arī sacensību Baltic Storm I posmā. Mūsu sasniegumi – Bekets sporta klasē 5. vieta, daudzas lietas viņš, protams, varēja izdarīt labāk, taču esmu ļoti priecīga un apmierināta ar viņa darbu, šoreiz pēc ilgāka laika bija sajūta, ka atkal esam vienā komandā. Tālāk – esam vairāk nekā ļoti priecīgi par Elfas 3. vietu tautas klasē. Konkurence bija patiešām liela!

Un, labākais vēl tikai sekos: apsveicam Zulu Almodovar Beckett Elf, jeb mīļo, foršo Kinčiku ar 1. vietu kucēnu klasē! Tikai četru mēnešu vecumā! Viņš taču ir viens daudzsološs puisis; ceļš iezīmēts, tā tik turpināt! Apsveicam saimnieci!

Cerams, ka drīzumā būs arī kāda fotogrāfija no nodarbībām.

Zimply Angelico Beckett Elf 19.01.2012-17.05.2012

Mīļais Džonatan, lai Tev viegli skrienās, tur, otrpus varavīksnei!

 

Noteikti ir jābūt iemeslam, kādēļ Tu biji atnācis, bet paliki šeit tik īsu brīdi; tam iemeslam ir jābūt, pat tad, ja mēs to pašreiz nevaram ieraudzīt.

 

Tevi vienmēr mīlēs tie, kas pazina.

 

Irina, paldies jums par gādību un rūpēm, tā saimnieka mīlestība, ko Džonatans saņēma no jūsu ģimenes, tā ir gara suņa mūža vērtībā.

15. aprīlis

Kino mācās
Kino mācās

Kucēni jau pāris nedēļas kā iejutušies savās jaunajās mājās, mūsu mājās atkal klusums (tas, protams, relatīvi – krietnu devu dzīvības tai piešķir Augustiņš). Taču augošo kucēnu fotogrāfijas no jaunajām mājām vēl joprojām iespējams apskatīt kucēnu žurnālā. Savukārt, šokolādes puiša Kino mājaslapa ir adresē www.sunsgrams.jimdo.com

Pēc ilgiem laikiem atkal piedalījāmies izstādē - Retrīveru kluba pavasara izstādē, ko tiesāja eksperts no Zviedrijas, Jan Erik-Ek.

Mēs ar Beketu priecājamies par kausiņu un pavasara sauli.
Mēs ar Beketu priecājamies par kausiņu un pavasara sauli.

Ekspertīze bija stingra, un tādēļ esam priecīgi par Beketa iegūto darba klases kausiņu (uzvarēja klasi konkurencē pašam ar sevi), un CQ sertifikātu. Elfucim šī izstāde bija vairāk kā iesildīšanās gatavojoties izstādēm maijā, jūnijā un jūlijā. Elfa vēl nav atguvusi formu pēc kucēniem, un līdz ar to, likumsakarīgs vērtējums – ļoti labi.

10. februāris

Video ar kucēniem 3 nedēļu vecumā. Video autors Reinis Ošenieks.

27.janvārī

Kucēni ir tieši nedēļu veci, un mēs nolēmām, ka ērtāk par viņu gaitām būs lasīt šeit  - kucēnu žurnālā. Domājams, ka stāstīt man gribēsies daudz, taču neesmu droša, ka visai informācijai ir gluži jābūt pirmajā lapā.

Tur var atrast arī pirmās portretu galerijas. 

Svētes Ikars Karro Hilberts
Svētes Ikars Karro Hilberts

Bet šai informācijai gan jābūt priekšplānā: ja kāds gribētu kļūt par saimnieku kādam no mīluļiem, mēs jau pieņemam rezervācijas. Savukārt, ja kāds gribētu kļūt par saimnieku melnam labradora puikam, negaidot marta beigas, „Svētēs” savus cilvēkus vēl gaida divi brīnišķīgi puiši un viena meitene! Par viņiem vairāk varat uzzināt šeit!

 

VIŅI IR KLĀT!

Pavisam kopā ieradās septiņi: 2 brūni suņi, 2 brūnas sunes, 2 melni suņi un 1 melna sune!

Pirmais piedzima 19. janvarī 1:00 šokolādes suns ārā, sniegā, pēdējā pie mums ieradās šokolādes meitenīte 12:15 dienā. Vidējais metiena svars piedzimstot - 400g. 

Mamma Elfa lieliski rūpējas par mazuļiem, piena bāriņš ir pilns, un visi jūtās labi!

 

Paldies mūsu līdzi jutējiem, atbalstītājiem un padomdevējiem - Teodoriem un Svētēm. Un, protams, visiem pārējiem, kas turēja par mums īkšķus! Sīkāka informācija par kucēniem būs jau drīz. 


15.janvāris - diena Nr.59

Laiks skrien tik ātri! Nu jau kuru katru dienu nākamajā nedēļā gaidam ierorodamies mazos labradorēnus - šodien ir Elfas grūsnības 59.diena. Voljēriņš mammai un mazajiem ir sagatavots, viss pārējais arī, un tagad atliek tikai gadīt. Un kamēr gaidam, neliela fotosesija ar Elfu, un mazajiem vēl vēderā.

Par spīti Elfas arvien pieaugošajiem apmēriem, viņa jūtas lieliski, un patiesi priecājas par balto ziemu un sniegu.

Atskatoties uz aizgājušo

2011. gads mums bija notikumiem bagāts un interesants dažādās "frontēs". Bekets mūs iepriecināja ar diviem metieniem, pirmajā 4 šokolādes kuces, no kurām viena, Vuchi Bella Hillove TeaPrincess arī ir veiksmīgi uzsākusi izstāžu karjeru, pagaidām gan vēl tikai kucēnu klasē (paldies saimniekiem!). Otrais, 9 kucēnu metiens piedzima 1.11. (cik brīnišķīgi izskatītos, ja suņiem būtu personas kodi!) audzētavā "Svētes", no šī metiena daži kucēni vēl ir brīvi, un gaida savus īstos cilvēkus.

Elfa, savukārt, mūs iepriecināja ar lieliskām darba prasmēm parādot, ka deguns viņai  "īstajā vietā", un diezgan viegli, bez lielas piepūles apguva iemaņas, kas nepieciešamas starptautiskā darba diploma saņemšanai.

Galu galā, paši mēs arī gada otrajā pusē sagaidījām savu pirmdzimto, un turpmāk 31. oktobris būs dubulta svinamdiena mūsu mājās, šis datums ir gan Elfas, gan viņas mazā saimnieka Augusta dzimšanas diena.

Vēl dažas dienas pirms Ziemassvētkiem, Beketam izdevās tas, ko centāmies jau sen - pēdējais CAC, kas bija nepieciešams čempiona titula noformēšanai, tagad varam notraukt putekļus no savulaik Igaunijā iegūtā CAC sertifikāta, un noformēt arī EST CH. Līdz galam neiekarota vēl paliek Lietuva, (starp citu, pagājušā gada kontā ir arī 3 LT CAC), taču gribās cerēt, ka to paveiksim nākamā gada laikā.

Kas bijis, bijis, tagad ar lielu prieku, nepacietību, mazliet satraukumu skatāmies nākotnē, jo ar katru dienu arvien vairāk nostiprinās pārliecība, ka Jaunā gada sākumā mūsmājās būs kucēni! Tie pirmie, īpašie, ļoti, ļoti gaidītie! Tad nu pavisam oficiāli - janvāra trešajā nedēļā gaidām melnus un šokolādes kucēnus, metiena vecāki mūsu pašu Bekets un Elfa!

FCI 8. grupas Ziemassvētku izstāde

FCI 8. grupas izstāde, Hilberts Grey Love - teicami, CQ, CAC, 2. Labākais suns! Noslēdz Latvijas un Igaunijas čempionu.

 

Paldies, Laura!

10.-11.12 Liepājas izstāde

Hilberts Grey Love

10.12. - teicami, otrā vieta klasē, CQ (eksperte Inese Pablaka LV)

11.12 - teicami, pirmā vieta klasē, CQ, 3. labākais suns (eksperte Irina Poletaeva, FIN)

Paldies mūsu lieliskajai hendlerei Laurai par šo augsto rezultātu pie stingrās ekspertes!

23. novembris, kucēnu foto

Bijām, visu redzējām un kucēnus apčubinājām! Viņi nudien ir īsti siržu lauzēji! Patlaban diezgan līdzīgi, gan svarā, gan pēc ģīmjiem.

Visi kucēnu portreti apskatāmi šeit. 

 

Nākamās fotogrāfijas no mums var gaidīt pēc kādām nedēļām divām, kad kucēni būs pilnas piecas nedēļas veci, un viņus varēs apskatīt stājā.

 

Ja vēlaties kļūt par saimnieku kādam no šiem mazajiem aktīvistiem, sazinieties ar audzētāju Andru (grasandra@inbox.lv, 29449303), cik zināms, daļa kucēnu noteikti vēl ir brīvi.

1.11.2011 Stārķis ir apciemojis  audzētavu "Svētes", un nu kucēnu kastītē ir 9 mazi labradoriņi. Izturību un spēku audzētājai, vienmēr pilnu piena bāriņu mammai Aurai, un lai mazie aug ņipri, spēcīgi un laimīgi!

 

Gaidiet no mums fotogrāfijas jau drīzumā! Bet pagaidām varam pačukstēt, ka dalījums pa dzimumiem un krāsām ir šāds - 1 šokolādes  meitenīte, 1 melna meitenīte, 1 šokolādes puisis, 6 melni puiši.

Vairāk informācijas par kucēnu vecākiem, metienu un iespējām sazināties ar audzēju varat atrast šeit...  

Esam vairāk

Esam laimīgi pastāstīt, ka 31. oktobra rītā ļoti jaukās mājas dzemdībās sagaidījām savu dēliņu Augustu.

Teksts bildē jau izsaka visu - priecājamies par Beketa meitiņas Bellas Mazuļu klases BOB Valmieras izstādē! Šoreiz gan konkurencē pašai ar sevi.

 

Mūsu lielajiem suņiem atkal ļoti līdzīgi rezultāti - teicami vērtējumi un otrās vietas darba klasēs.

25. septembris, izstāde Lietuvā

Ņemam dalību visu šķirņu izstādē Lietuvā, Paņevežā, un esam priecīgi pārvest mājās divus Lietuvas CAC sertifikātus. Gan Elfai, gan Beketam! Elfai, starp citu, šis ir ļoti īpašs CAC, jo pats pirmais. Bet noteikti, ne pēdējais. 

Retrīveru specializētā izstāde

Rudens Labradoru retrīveru kluba izstāde ir aizvadīta, šoreiz to tiesāja eksperte no Šveices - Yvonne Jaussi. Esam ļoti apmierināti ar abu mūsu suņu diezgan līdzīgajiem sniegumiem - gan Bekets, gan Elfa ieguva klasē otro vietu un CQ sertifikātu, tādējādi dodoties uz salīdzinošo ringu. Mīļš paldies Andrejam un Mārtiņam par lielisko hendlera darbu! :)

Taču jo īpašs prieks man ir par Beketa meitiņas Bellas (Vuchi Bella Hillove Teaprincess)  pirmo izstādi mazuļu klasē un pirmo uzvaru!  Kā arī lielisks apraksts un jauki atzinības vārdi no ekspertes. Salīdzināšanā ar labāko puiku mazuli Bella gan piekāpās nobriedušākajam puisim no Igaunijas. Paldies saimniekiem par uzņēmību!

Kucēnu jaunumi

Priecīgas ziņas! Vēl pirms turēt īkšķus par Beketa un Elfas kucēniem, kaut kad ap Jauno gadu, mums ir stipri jo stipri jātur īkšķi par kucēniem audzētavā „Svētes”, kur novembra sākumā gaidām melnus un dzeltenus labradora kucēnus. Kā varat noprast, kucēnu tētis ir Hilberts Grey Love, jeb mūsu Bekets. Sīkāka informācija, vecāku forogrāfijas, gaidāmo kucēnu ciltraksti atrodami šeit....

Vēl pirms doties rudens un ziemas atpūtā, paspējām ar Beketu piedalīties kādā sporta pasākumā. Šogad pirmo reizi tika rīkotas sacensības glābšanā uz ūdens, Baltic Storm, kas norisinājās kopumā četros posmos, un mēs piedalījāmies III un IV posmā, kas norisinājās 21. augustā un 4. septembrī. Trešajā posmā palikām tikai sestie, bet pēdējā posmā, ko vērtēja tiesnesis no Ukrainas, ieguvām jau ceturto vietu. Jā, pagājušogad mums bija labāki rezultāti, bet arī par ceturto vietu ir liels prieks - kā nekā, konkurence bija ļoti spēcīga!   


Apsveicam draugus ar lieliskajiem rezultātiem - Irinu un Tedi ar godpilno pirmo vietu divos no četriem posmiem, kopvērtējumā visu sacensību uzvarētājiem!

 

Un, protams, apsveicam Elfas brāli Ergo un viņa saimnieces Lindu un Evitu ar godpilno pirmo vietu Baltic Storm III posmā, nokārtoto BH eksāmenu un sacensību kopvērtējuma IV vietu. Jūs esat malači, un mēs ļoti lepojamies ar jums!

12. augusts - Darba diploms un citi jaunumi

Jāatzīstas, mazliet slinkojam ar jaunumu ievietošanu lapā. Pa šo laiku esam labi atpūtušies, labi pastrādājuši, ņēmuši dalību pāris izstādēs, kurās Elfucis nostartēja mazliet labāk par Beketu.

Taču mums ir citi pavisam lieliski jaunumi - 6. augustā mēs visi devāmies uz Igauniju, kur Elfa kārtoja medību pārbaudījumus retrīveriem. Un kā jau noprotams pēc priecīgā tēmas pieteikuma - Elfa eksāmenu nokārtoja! :)) Tie ir tie paši pārbaudījumi, ko pirms nepilna gada kārtoja arī Bekets. Pārbaudes sastāv no trīs uzdevumiem. Pirmajā uzdevumā ir no ūdens  jāiznes divas pīles; otrajā uzdevumā ir jāmeklē mežā putni (fazāni), un ja suns ir ticis galā ar šiem uzdevumiem, viņam tiek atļauts piedalīties pēdējā darbā - iet pa pēdu un sameklēt mežā trusi. Jāpiebilst - sameklēt un atnest. Kad šie uzdevumi ir veikti, tad diploms ir rokā! :) Tāpat, sveicam ar iegūto darba diplomu arī mūsu biedrus un draugus, Dali Jakima Lucky, Andreju un Agnesi.

Mūsu jaunākās medību bildes, kuru autors ir IraNira, apskatāmas albumā. Bildes no 2.jūlija nodarbības ir šeit; bildes no 9. jūlija nodarbības ir šeit; bet visas 30.jūlija fotogrāfijas ir šeit.  

Laura, liels paldies par jaukajām Beketa ringa forogrāfijām!

17. jūlijs

Lieliski jaunumi mūsmājās. Šonedeļ mūsu jaunā lēdija Elfa veica obligāto aci pārbaudi. Ar iepriecinošu rezultātu! Teepee Teodori Elegant Elf, acis "tīras". Līdz ar to, esam ievietojuši jaunu informāciju plānoto kucēnu lapā.

Mazā Tējas Princese Bella

Laiks skrien tik ātri! Visas četras mazās šokolādes meitenes ir atradušas savus jaunos saimniekus, un gandrīz visas arī ir pārcēlušas uz jaunajām mājām. Vienīgi mūsu "izstāžu meitenīte" Bella, pirms došanās uz savām jaunajām mājām, pie jaunajiem saimniekiem, kādu laiku vēl pavada pie mums. Tad nu izmantojam šīs nedēļas, lai viņu kārtīgi iepazītu, mīļotu, un mazliet arī pabildētu. Bella ir ļoti saprātīga, bet arī ļoti temperamentīga jaunkundze. Brūns un smaidīgs dzīvesprieks!

19.06.2011, izstāde Prienu LT

Ziemā atvērām Beketam Lietuvas CAC kontu, un tagad to papildinājām ar vēl vienu CACu. Elfai šoreiz nedaudz pieticīgāki panākumi - teicams vērtējums un ceturtā vieta klasē.

Visi mūsu iepriekšējie jaunumi nekur nav pazuduši, tie ir apskatāmi arhīvā, šeit.

free counters

Mūs var atrast arī Facebook:

https://www.facebook.com/beckettelf