6. jūnijs

Rīt kucēniem būs pilnas astoņas nedēļas, un tas nozīmē, ka pavisam drīz mazie bumbuļi dosies lielajā dzīvē. Un tādēļ nedēļas nogalē bijām pēdējo reizi apciemot kucēnus, un novērtēt to, kādas meitenes ir izaugušas. Šāda iespēja ir arī jums, jo meiteņu galerijās pievienoju jaunākās fotogrāfijas.

 

Un vēl, meklējam labas "izstāžu rokas" musuprāt perspektīvākajam metiena kucēnam. Sīkākai informācijai, droši sazinieties ar mums, pastāstīsim, kas un kā. Tik ļoti, ļoti gribas redzēt, kā meitene augs un veidosies.

17. maijs

Svētdien, kad kucēni bija gandrīz 5 nedēļas veci, kopā ar abām Irinām devāmies kucēnus apraudzīt un bildēt.  Meitenes, milzīgs jums paldies! Mazos kucēnus nostādīt un sabildēt, grūti iedomāties kādu, kas to prastu labāk par jums!

Gatavo rezultātu (vai vismaz daļu no tā) pievienoju meiteņu individuālajās galerijās (Valetta, Vivien, Vuchi un Viva) tāpat pievienoju arī  iespaidus par meitenēm, protams, viņas visas ir bezgala šarmantas un brīnišķīgas!

Vēl  brīvas ir divas mazās suņu dāmas.

8. maijs - Fotogrāfijas & Talsi

Sestdien, 7. maijā mēs ar Beketu piedalījāmies Talsu izstādē, izstāde šajā pilsētā notika pirmo reizi, un tā bija ļoti jauki organizēta. Bekets nostartēja labi, tiekot pie teicama novērtējuma, CQ sertifikāta, un gala izkārtojumā paliekot 4. Labākais suns. Un labākais, no melnajiem puikām.

Gribam jūsu vērtējumam nodot kādu interesantu galeriju, kas tapa pirms nedēļas, kādā saulainā, bet ļoti vējainā pavasara dienā. Bilžu autors ir Skipera Studija. Bildes atrodamas ŠEIT.  

6. maijs

Mazās labradormeitiņas aug, un kļūst jo dienas lielākas un skaistākas. Un viņas ir tikušas arī pie vārdiem. Kā arī, ar audzētāju gādību ir tapusi meiteņu pirmā nopietnākā fotosesija.

 

Kucēnu sadaļā esmu izveidojusi katrai meitiņai savu lapu ar jaunākajām totogrāfijām.

Drīzumā gaidiet no mums pirmās stājas bildes - vēl tam ir mazliet par agru.

24. aprīlis - Priecīgas un saulainas Lieldienas!

Nedēļas sākumā bijām kucēnu raudzībās, tapa arī pirmās fotogrāfijas, kur mazās princeses ir tikai sešas dienas vecas. Ņemiet par labu, kā sanācis. Pirmie portreti ir gatavi, meklējiet tos kucēnu sadaļā. 

 

17.04 ņēmām dalību LLRK rīkotajā pavasara izstādē, kuru tiesāja Marianne Holm – Hansen, zeltaino retrīveru audzētāja no Dānijas. Šoreiz izstādē bija pārstāvēts tikai Bekets, kurš tika pie otrās vietas darba klasē, kvalitātes sertifikāta un ļoti jauka apraksta.

14. aprīlis

Esam priecīgi un lepni paziņot, ka labradora kucēni ir ieradušies! Otridien, 12.04, tādā pirmajā patiesi siltajā un saulainajā pavasara dienā Nuri un Beketam piedzima četras meitiņas, visas šokolādes krāsā!

Mazās princeses jūtas labi, tagad tik jānovēl pilns piena bāriņš, lai ir spēks ātri augt lielām.

Vairāk informācijas par kucēniem meklējiet šeit!

11. aprīlis - gaidam, gaidam, gaidam....

Bilde runā pati par sevi - šonedēļ ar nepacietību gaidām pasaulē ierodamies Nuri un Beketa kucēnus.

19.-20. februāris - Valmiera un Paņeveža

19.02 Elfa piedalījās visu šķirņu izstādē Valmierā, kur pirmo reizi startēja pieaugušo klasē. Šoreiz, gan tikai trešā vieta, taču teicams vērtējums un CQ sertifikāts arī. Sīkums, bet patīkami. 


Rezultātu ziņā krietni veiksmīgāka mums bija nākamā diena, kur braucām uz izstādi Lietuvā, Paņevežā. Un mums bija  lieliska Zeltainā retrīvera un Rotveilera kompānija. Bekets startēja darba klasē, iegūstot teicamu vērtējumu un savu pirmo Lietuvas CAC sertifikātu.

Īpaši mūs iepriecināja Elfa, kas nepilnu 16 mēnešu vecumā, pirmo reizi atklātajā klasē, uzvarēja. CAC gan šoreiz izpalika, taču prieks par pirmo vietu ir liels.

Un, protams, apsveicu mūsu līdzbraucējus Milbu Marisku un Baccaru Hofzumberg Rott ar LT CAC un LT JCAC.

Un vēl – skatieties sadaļā video, esmu pievienojusi raidījumu par labradoriem.

16.02. – Kameras diena

  Šodien mums bija liela diena – filmējāmies un stāstījām par labradoriem raidījumam „Rīts ar Natāliju Ābolu”, kas būs redzams LTV7 nākamajā pirmdienā ar atkārojumu otrdienā. Filmējās Elfa, Bekets un Angebble dzeltenie labradori arī!

 

Vispār jau mums ir vēl jaunumi – neilgi pirms Svētā Valentīna dienas Beketam bija romantisks randiņš ar kādu skaistu un jauku labradordāmu. Meitenes vārds ir Gilbron Pride Nuri Tea Princess, un viņa patiešām ir īsta princese - šokolādes krāsā, ar lielisku izcelsmi un īstu labradora temperamentu. Mēs turam visus mūsu īkšķus, lai pārojums būtu rezultatīvs, un aprīļa vidū izdotos sagaidīt melnus un šokolādes krāsas kucēnus. Tie būs Beketa pirmie kucēni.

Sīkāku informācija un gaidāmā metiena c/r ir apskatāmi sadaļā „Kucēni”.    

1. februāris

Līdz pavasarim ir atlicis tiiik maz - vēl tikai viens mēnesis! Lai gan sniegi suņuprāt ir forši, pavasaris nāks ar jaunās pedsezonas atklāšanu, un ūdens labradoram ir tik svarīgs!

Laiskojoties pa mājām, mums tapa neliela dīvān-fotosesija. Suņu purni!

22. janvāris

Šodien piedalījāmies nacionālajā visu šķirņu izstādē Daugavpilī. Bekets startējot darba klasē ieguva teicamu vērtējumu, CQ sertifikātu, un salīdzinošajā ringā kļuva par 4.labāko suni.

Elfa junioru klasē palika ceturtā, toties Elfas māsa Estee uzvarēja klasi tiekot pie sava otrā JCAC sertifikāta. Apsveicam!

 

7. janvāris, 2011 - displāzijas pārbaude

Mūsu mājās ir labi jaunumi! Jaunā gada pirmajā nedēļā devāmies uz Lietuvu veikt displāzijas pārbaudi Elfai. Rezultāts mūs vairāk nekā iepriecināja - AA:00, citiem vārdiem, viņa ir brīva no displāzijas pazīmēm. Un tas nozīmē, ka nākotnē viņa varēs būt māmiņa veselīgiem kucēniem.

Tāpat ar lielisku rezultātu apsveicam mūsu līdzbraucējus, radus un draugus – Elfas māsu Estee AA:00, tāds pats rezultāts arī Gilbron Pride Odin un Niksons Ze-Chan. Pilna mašīna veselu labradoru!

4. decembris - FCI VIII grupas Ziemassvētku izstāde

Spanielu kluba izstādes vienmēr ir sirsnīgi un pārdomāti organziētas, tādas, kurās vienmēr ir liels prieks piedalīties. Un šodienas izstāde nebija izņēmums. Šoreiz startējām tikai ar Beketu, pirmo reizi darba klasē. Beketam gāja labi, viņš klasē palika otrais un kopvērtējumā 5. labākais suns, iegūstot kvalitātes sertifikātu un ļoti jauku aprakstu. Lielākos laurus šajā izstādē plūca atbraucēji no Lietuvas, tomēr viens sertifikāts viņiem gāja garām - apsveicam Elfas vecāko brāli Cēzaru ar CAC iegūšanu un LV Ch noslēgšanu! Ceram, ka Elfa arī reiz ies sava vecākā brāļa pēdās.

Novembris 2010

Mūsu novembris paiet medību apmācībās un mierīgās meža pastaigās labā kompānijā. Un viena no šādām pastaiga ir iemūžināta video. Video autore ir Sintija, lieliskās mazsunes Doras saimniece. Vairāk par Doru var izlasīt viņas blogā www.suni.lv lapā. Skatieties video, varbūt pievienojieties mums kādā pastaigā! :) 

Ar prieku gribu paziņot, ka ir izveidots jauns interneta resurss, kas veltīts labradoriem. www.labradogs.jimdo.com Šīs lapas īstenais saimnieks un īpašnieks ir melnais labradorpuisis Teodors Eshmir, taču bez daudzpusīgajiem Teda sasniegumumiem, šajā lapā arī tiek apkopota informācija par labradoru izstāžu rezultātiem, fotogrāfijas un reportāžas no izstādēm, apmācībām un dažādiem citiem pasākumiem. Informācija, kas ir interesanta un vērtīga daudziem! 

31. oktobris, Elfas dzimšanas diena

Oktobris mums ir īsts svētku un tusiņu mēnesis. Sākam ar Beketa dzimšanas dienu 2. datumā, turpinam ar manu dzimšanas dienu mēneša viducī, un noslēdzam ar Elfas svētkiem Helovīna vakarā.

Elfas dzimšanas dienu pavadījām interesanā un svarīgā pasākumā - izstādē Baltijas uzvarētājs 2010, kur Elfucis īpaši iepriecināja visus savus līdzjutējus, iegūstot godpilno 4. vietu junioru klasē. Varētu šķist, kas tad tur tik priecīgs, tikai ceturtā vieta? Bet mēs lepojamies, ņemot vērā, ka ringā iznāca 11 meitenes no tuvākām un tālākām kaimiņu valstīm.

Bez izstāžu braukšanām, vēl mūsu mēnesis paiet apgūstot medību gudrības. Beketu jau nekas vairs nepārsteidz, taču Elfai viss ir pilnīgi jauns. Pirmā pīle un fazāns, pirmais zaķītis, kas jāatrod. Un Elfai deguns pilnīgi noteikti ir īstajā vietā!

2. oktobris

Beket, mīļais, melnais murmuli - daudz laimes 4. dzimšanas dienā!

19. septembris, Labradoru kubs rīko Retrīveru dienu

Diena bija interesanta un ļoti, ļoti slapja. Tika noskaidrots, kuram sunim skaistākā, bet kuram resnākā un priecīgākā aste. Uzzinājām arī, kurš ir ātrākais skrējējs.

Ieva un Mellene, paldies liels par fotogrāfijām!

 

18. septembris, Retrīveru medību pārbaudījumi Laanemaa, Ellamaa, Igaunija

Bekets iegūst darba diplomu! :)))

Sestdien devāmies uz Igauniju, kur Igauņu retrīveru kubs rīkoja darba pārbaudījumus, kurus nokārtojot suns iegūst Starptautiski atzītu darba diplomu. Pārbaudījumi bija ļoti interesanti un sastāvēja no trīs daļām. Pirmajā tika vērtēts suņa darbs uz ūdens ar pīli. Otrajā daļā sunim bija mežā jāmekē fazāni, bet trešājā tika vērtēta suņa prasme iet pa pēdu, atrast zaķi, un atnest to. Man prieks, ka Bekets tika ar visiem uzdevumiem ļoti labi galā.

Braucām mēs lieliskā kompānijā ar mūsu labu draugu, arī melnu labradorpuiku Teodoru Eshmir un viņa saimnieci, abi puiši nostartēja lieliski, un mēs dzirdējām labas atsauksmes par suņu darba stilu.

Tagad tikai jāgaida, kad Starptautiskais darba diploms atceļos pie mums no Igaunijas.

12. septembris, Retrīveru specializētā izstāde Rīgā

Piedalamies Retrīveru speciaizētājā izstādē Rīgā. Izstādi tiesā eksperts, slavenās labradoru audzētavas Of Lucifers Delight īpašnieks, Jef Verrees no Beļģijas. Elfa lielajā junioru klasē (pieteiktas 10 kuces, ringā iziet 8) tiek pie kārotā novērtējuma "teicami".

Īpaši mūs iepriecina Bekets, kas kļuva par atklātās klases uzvarētāju, gala salīdzināšanā par labāko suni gan paliek sestais, t.i., bez vietas. Pirmo reizi iemeiģinam spēkus pāru konkursā.

Ņemot vērā, ka eksperts ir šķirnes speciālists, pievienoju arī abu suņu aprakstus, kas apskatāms Beketa un Elfas info sadaļās. 

11. septembris, Tests Glābšanā uz ūdens

Septembra otrajā sestdienā piedalījāmies ūdens apmācības noslēguma pasākumā Valmieras rajona Brenguļos. Vasaras aktīvais darbs (kopsummā piedalījāmies 11 nodarbībās un 2 paraugdemonstrējumos) deva rezultātus. Abi lieliski startēja „profiņu” klasē – gan paklausībā uz sauszemes, gan ūdenī, Bekets starp labradoriem ieguva godpilno pirmo vietu ar 52 punktiem no 60, Elfa tikai 10 mēnešu vecumā – 3. vieta ar 42 punktiem.

Rēzeknes izstāde 14.08.2010

14. augustā piedalījāmies visu šķirņu izstādē Rēzeknē. Lai gan kopumā suņu bija maz, labradori bija pieteikti 21 gabals. Arī mežonīgais karstums nebaidīja lielāko daļu dalībnieku. 

Mūsu rezultāti:

Bekets atklātajā klasē palika otrais, ieguva kvalitātes sertifikātu, un 4. labākā suņupuikas titulu.

Elfa pirmo reizi startēja junioru klasē, ieguva otro vietu un PP sertifikātu.

Jūnijs, jūlijs

Mūsu vasara paiet lielākoties baudot sauli, atpūšoties un, protams, arī darbojoties apmācībā glābšanā uz ūdens. No interesantākajiem notikumiem varu minēt dabību Lubānas pilsētas svētkos un mācības Aiviekstes upē. Tā tiešām bija brīnišķīga nedēļas nogale.

Šīs vasaras iztāžu aktivitātes mums ir bijušas diezgan īsas - jūlija vidū Bekets piedalījās Ogres kinoloģiskā kluba izstādē, un piedienīgā konkurencē palika 3. sava klasē, un kopvērtējumā - 5. labākais suņu puika. 

Mūsu labradoru glābējkomanda Lubānas nometnē. No kreisās: Teepee Teodori Ego Eragon (jeb Elfas brālis Ergo); Elfa; Bekets; Teodors Eshmir.

Māra, paldies par šīm, un visām pārējām bildēm! :)

Šeit apskatāma daļa no mūsu maija fotogrāfijām

31. janvāris

Mazā Elfa aug griezdamies, apgūst dažādas suņu dzīvē nepieciešamās gudrības, un spēlējas gan ar lieliem, gan maziem suņiem

 

Šeit Elfa pozē, mācās komadas un atzīmē 3 menēnešu svētkus kopā ar foršo brāli Ergo. :)

16.janvāris

Mums tas izdevās! :) Bekets Ventspils izstādē uzvar klasi iegūstot CQ un savu otro CAC sertifikātu. Gala izkārtojumā Bekets paliek 2. labākais suņu puika.

4.janvāris

Mums Jaunais Gads sākas ar lielu notikumu - no audzētavas Teepee Teodori pārvedam majās šokolādes meiteni Teepee Teodori Elegant Elf.

Tagad esam kļuvuši par apvienoto melnās - šokolādes labradoru komandu!

13.-14. septembris

Mums bija supppperīga nedēļas nogale! :)

Sesdien mēs ņēmām dalību noslēguma pasākumā un testā glābšanā uz ūdens. Ziņojam: Bektiņš ir ticis pie sava pirmā diploma ūdensglābšanā un dalītās 2./3. vietas testā labradoriem. Šis gan tikai tāds "iesildīšanās" diploms, bet vienalga patīkami. Un vairākām jaukām balvām. Paldies Ņufaundlendiešu un lendzīru klubam un Ingunai Tihomirovai par brīnišķīgajām nodarbībām. Pilnīgi noteikti - āķis lūpā mums ir, un ar nepcietību gaidīsim sezonas atklāšanu pavasarī!

 

Savukārt, svētdien mēs piedalījāmies Retrīveru specializētajā izstādē, Rīgā. Startējot atklātajā klasē, sešu suņu konkurencē, ieguvām novērtējumu teicami, un trešo vietu klasē. Kvalitātes sertifikāts gan mums izpalika, toties bija lielie prieki par mūsu draugu Niksonu (Niksons Ze-Chan), kurš neskatoties uz savu nelielo izstāžu pieredzi, ieguva klasē otro vietu, un savu pirmo CQ sertifikātu!

5. septembris

Bekets ņem dalību Ventspils izstādē! Sīvā konkurencē tiekam pie kārotā teicami, un trešās vietas klasē.

 

23. augusts

Bekets piedalās apmācībā glābšanā uz ūdens!
Vēl bildes var apskatīt šeit te.

1. augusts - Mūsu vislaimīgākā diena!

 

Mēs pilnīgi oficiāli kļūstam par ģimeni! Nelielu, bet ļoti laimīgu ģimeni! 

Mūs var atrast arī Facebook:

https://www.facebook.com/beckettelf