Viss metiens jau ir atradis savus jaunos saimniekus!

 

Svētes Ilias Ilo Hilberts, jeb Zaļais puika piedzima kā trešais kucēns metienā. Aktivs, kustīgs, proporcionāls puisis. Apveltīts ar jauku eksterjeru un ir viens no glītākajiem metiena kucēniem. Ja jaunajiem saimniekiem būtu tāda vēlēšanās, nākotnē labprāt piedalītos izstādēs.

ILIAS ILO IR JAU PIE SAVĒJIEM

Svētes Ikars Karro Hilberts, jeb sarkanais puisis. Īsts siržu lauzējs ar Džordža Klūnija skatienu, apveltīts ar šarmu, kas pietiktu trīs kucēniem. Salīdzinājumā ar citiem metiena kucēniem, daudz mierīgāks. Piedāvājot kārumu, Ikars pats uzreiz nostājās glītā izstāžu stājā, arī viņš labprāt pamēģinātu - kā tas ir, piedalīties suņu izstādēs.

 IKARS KARRO IR JAU PIE SAVĒJIEM

 

Melnā princese Svētes Iliana Lana Hilberts, īsts mazs velnēns! Meitene izmēros ir tik pat liela, kā puiši,un varētu domāt, ka viņu melno puišu bariņā ir grūti atšķirt, bet nē, tas kucēns kas ir pirmais, priecīgi un mazliet  prasoši rej, tā pilnīi noteikti ir Iliana! Metieana temperamentīgais zvaniņš. Bet, lai jaunie saimnieki nenobītos no šāda bosika, tad jāsaka, ka līdz ko meitene ir izcelta no voljēriņa, tā kļūst pilnīgi mierīga, sak, gribētais sasniegts. Ilianas temperaments pilnīgi noteikti ļaus viņai būt par lieliski darba, apmācību suni, tāpat arī masīvie kauli un glītās līnijas ļaus mēģināt spēkus izstādēs. 

ILIANA LANA IR JAU PIE SAVĒJIEM

Svētes Intrigant Grant Hilberts piedzima kā pēdējais kucēns metienā, taču izmēros ir viens no lielākajiem puišiem, un savas zilās lentītes dēļ ir mīļi iesaukts par Karbunkuli, un viņš nudien ir īsts dārakmens! Jauks, līdzsvarots raksturs un bezgala mīļš ģīmītis. Krāsas defekts neļaus Grantam būt par izstāžu suni,  taču tas netraucēs būt, piemēram, par sporta zvaigzni, vai medību čempionu, vai vienkārši neatkārtojamu mājas mīluli un dīvāna deldētāju.

INTRIGANT GRANT JAU IR PIE SAVĒJIEM!

Mēneša vecumā

Kucēnu portreti, sakārtoti dzimšanas secībā. Tieši trīs nedēļas veci.

1.11.2011 piedzima 9 kucēni - 6 melni suņi, 1 šokolādes suns, 1 melna un 1 šokolādes kuce.

Audzētavā „Svētes” gaidām melnus un dzeltenus kucēnus!  

 

Kucēnu mamma ir brīnišķīga, divus ar pusi gadus veca sune Laumiņas Aura Aurēlija. Aura var lepoties ne tikai ar labiem veselības pārbaužu rezultātiem, bet arī ar Latvijas Junioru Čempiones titulu, kas, kā zināms, nav iegūstams nemaz tik viegli. Pēc rakstura un temperamenta Aura ir dzīvespriecīga, attapīga un par sevi pārliecināta sune. Ceram abu vecāku jaukākās īpašības un dotumus sagaidīt bērnos!

 

Romantiskā tikšanās notika septembra pirmajos datumos, gaidam kucēnus novembra pirmajā nedēļā.

Kucēnu mammai šis būs pirmais metiens, savukārt kucēna tētim otrais. Viņa pirmos bērnus varat apskatīt šeit.

(uzspiežot uz ciltrsakstiem, bildi iespējams palielināt)

Lai iegūtu sīkāku informāciju par plānoto metienu, vai rezervētu kucēnu, sazinieties ar audzētāju Andru Grasi (audzētava "Svētes") tel. 29449303, e-pasts: grasandra@inbox.lv

 

Tāpat jūs droši varat uzdot savus jautājumus arī mums...

Mūs var atrast arī Facebook:

https://www.facebook.com/beckettelf