Izstādes


 
Bekets ir liels izstāžu braucējs!

Izstādes sagādā lielu prieku gan sunim, gan saimniekiem.Brīvdienu rītos, ja saimnieki piecēlušies tā agrāk, skraida pa māju, meklē pavadiņas, pošu pases un griež desu, Bekets ūsās smīn, brauksim uz izstādi!

Esam pa vienai reizītei iemēģinājuši spēkus arī kaimiņzemēs - un ar labiem rezultātiem! ;)

 

 

 

Izstāde              Laiks eksperts Klase rezultāts

dalībnieku skaits

(klasē/kopā)

Retrīveru specializētā izstāde, Rīga

07.04.2007

 

Anja Verbeek De Neef, (NED)               puppy   ex.1, PP, Puppy BOO            6/63
Retrīveru specializētā izstāde, Rīga 08.07.2007 Maciej Kozber, (POL) junior ex.1, PP, JCAC 2.lab.suns 6/28
Jūrmalas              kinoloģiskā kluba RETO izstāde, Mārupe
28.07.2007 Jos de Cuyper, (BEL) junior good 6/20
Retrīveru specializētā izstāde, Rīga 22.09.2007 Judith Charlton, (ENG) junior ex.2 7/42
Ventspils dzīvnieku audzētāju biedrības nacionālā izstāde, Ventspils 09.09.2006 Tīna Šulce (LV) junior ex.5 7/15
Starptautiskā izstāde „Baltijas uzvarētājs ‘07″, Rīga 11.11.2007 Luis Pinto Teixeira,          (POR) junior very good 47
8. grupas izstāde, Rīga 09.12.2007 Rita Kadiķe -  Skadiņa (LV) junior ex.3 PP 4/22
"Latvijas uzvarētājs 08", Rīga 15.03.2008 Eugen Megelea, (ROM) intermediate ex.4 6/31
8. grupas izstāde, Rīga 19.04.2008 Ligita Zaķe (LV) intermediate ex.2 2/18
Retrīveru specializētā izstāde, Rīga 20.04.2008 Raiko Rotner (SLO) intermediate ex.3 5/58
Valmieras kennelkluba izstāde, Valka
18.05.2008 Elizabeth Rhodin (SWE) intermediate ex.1, CQ, 2.lab. suns 3/22
CACIB Ozolnieki 14.06.2008 A. Giura (Rumānija) intermediate very good  
CACIB Ozolnieki 15.06.2008 A. Paunovich intermediate ex.3  
Ogres kinoloģiskā kluba izstāde, Ogre 20.07.2008 Aleksandras Kuleša (LT) interm. ex.2, CQ, 5. lab. suns 4/23
Kinoloģiskā kluba "Reto" nacionālā izstāde, Mārupe 26.07.2008 Lavinia Seer (ROM) interm. ex.2 2/31
Kinoloģiskā kluba "Reto" nacionālā izstāde, Mārupe 27.07.2008 Liliane de Ridder-Onghena (BEL) interm. very good 3/33
Latgales dzīvnieku mīļotāju nacionālā izstāde, Rēzekne 02.08.2008 Tatyana Raschihmarova (RUS) interm. ex.2, CQ, 4. lab. suns 2/
Ventspils dzīvnieku audzētāju biedrības nacionālā izstāde, Ventspils 06.09.2008 Monika Blaha (AUS) interm. ex.2, CQ, 4.lab.suns 3/16
Retrīveru specializētā izstāde, Rīga 20.09.2008 B. Kowalska-Malitika (POL) interm. very good 4/31
Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Šiauliai 19.10.2008 Galina Strelkova, (BLR) open ex.4 4/32
Zooekspo ‘08, Rīga 15.11.2008 Anna Bogucka (POL) open ex.3 CQ, 6.lab. suns 7/31
FCI 8. grupas izstāde, Rīga 14.12.2008 Stelios Makaritis, GR open very good 3/27
"Latvijas uzvarētājs '09", Rīga 21.03.2009 Rita Kadiķe - Skadiņa (LV) open ex.2,CQ 4/32
Retrīveru specializētā izstāde, Rīga 18.04.2009 Rui Oliveira (POR) open very good 6/47
FCI 8. grupas izstāde, Rīga 19.04.2009 Jukka Kuusisto (FIN) open very good 4/27
CACIB, Rīga 13.06.2009 Brigita Vītoliņa (LV) open ex.2, CQ 5/36
CACIB, Rīga 14.06.2009 Sigrid Jārmer (AUS) open very good 6/35
Valmieras Kennelkluba nacionālā izstāde, Priekuļi 11.07.2009 Natālija Borodajenko (LV) open ex.1, CQ, CAC, 3.lab.suns 4/28
Nacionālā izstāde, Valga, Igaunija
12.07.2009 Ing-Marie Hagelin (SWE) open ex.1, Est SERT, 4. lab. suns                
4/18
Kinoloģiskā kluba "Reto" nacionālā izstāde, Mārupe 25.07.2009 Jelena Kruus (EST) open ex.2 3/30
Ventspils dzīvnieku audzētāju nacionālā izstāde, Ventspils 05.09.2009 Varērija Bobikova (RUS) open ex.3 3/21
Retrīveru specializētā izstāde, Rīga 13.09.2009 Otakar Vondrouš (CHE) open ex.3 6/37
Valmieras Kennelkluba nacionālā izstāde, Valmiera 17.10.2009

Gerga Haff-van Boven (Ned)

 

open very good 5/24
CACIB, Rīga 31.10.2009 Inese Pablaka (LV) open very good  

CACIB, Rīga

 

1.11.2009   open ex.  
5,6,8,10 grupu izstāde, Ventspils 16.01.2010 Rita Kadiķe -  Skadiņa (LV) open

ex.1, CQ, CAC,

2.lab.suns

2/12
CACIB "Latvijas uzvarētājs 2010", Rīga 27.-28.03.2010 Beata Petkeviča (LV) open very good 6/33
Retrīveru specializētā izstāde, Rīga 11.04.2010 Andrzej Stepinski (POL) open ex.4 6/45
Ogres kinoloģiskā kluba izstāde, Ogre 18.07.2010 Diana Leigh Scott (Spānija) open ex.3, CQ, 5.lab. suns 6/42
  Nacionālā visu šķirņu izstāde Rēzeknē   14.08.2010   Malgorzata Lorenc (POL)   open ex.2, CQ, 4.lab. suns   3/21
  Retrīveru specializētā izstāde, Rīga   12.09.2010   Jef Vernees (Beļģija)   open   ex.1, CQ   4/47
Valmieras Kennelkluba nacionālā izstāde, Limbaži   09.10.2010   Nataša Davidovič (Serbija)

 

  open   ex.3, CQ   4/41
  Starptautiskā izstāde „Baltijas uzvarētājs ‘10″, Rīga   30.-31.10.2010

  Nina Karlsdotter

(Zviedrija)
 open   very good   3/55
  FCI 8. grupas izstāde, Rīga   4.12.2010   Janka Janekova (Slovākija)   darba   ex.2, CQ, 5.lab.suns   2/30
Nacionālā visu šķirņu izstāde, Ziemas pasaka 22.01.2011

Ivan Dimitrov (Bulgārija)

 

darba   ex.1, CQ, 4.lab.suns   1/19
  CAC Panevezys 2011 ziema   20.02.2011   J.Sinkevičiene (Lietuva) darba   ex.1 LT CAC   1/22
FCI 8. grupas izstāde, Rīga 9.04.2011 Elena Tripoli (RUS)
darba very good 2 / 25
Retrīveru specializētā izstāde, Rīga 17.04.2011 Marriane Holm - Hansen (Dānija) darba ex.2, CQ 2 / 51
Nacionālā visu šķirņu izstāde Talsos 7.05.2011 Helena Borisova (Baltkrievija) darba ex.1, CQ, 4. lab.suns 1/22
Nacionālā visu šķirņu izstāde Prienu, Lietuvā 19.06.2011 Sveltana Radiuk (Baltkrievija) darba ex.1 LT CAC 1/14
Retrīveru specializētā izstāde, Rīga 18.09.2011 Yvonne Jaussi (Šveice) darba ex.2, CQ 2/47
CAC Paneviežys 25.09.2011 N. Meļņikova (Baltkrievija) darba ex.1 LT CAC  
Valmieras kennelkluba izstāde 8.10.2011 B.Espeland (Norvēģija) darba ex.2 3/38
Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde Liepāja 10.12.2011 I. Pablaka darba ex2 CQ 2/23
Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde Liepāja 11.12.2011 I.Poletajeva darba ex1 CQ 3.lab. suns 2/22
FCI 8. grupas izstāde, Rīga 17.12.2012 N. Imbimbo darba ex1, CQ, CAC, 2.lab. suns 1/25
CAC Panevezys 26.02.2012   D. Prozorov (Krievija) darba ex.2  
Retrīveru specializētā izstāde, Rīga 15.04.2012 Jan Erik Ek (Zviedrija) darba ex.1 CQ 1/31
CAC Braslava, Baltkrievija 17.06.2012 S.Radchenko (Baltkrievija) darba ex.1 CAC 1/3
Nacionālā visu šķirņu izstāde, Jaunmārupe 21.07.2012   Boriss Aeksandrovs (Ukraina) darba ex.1 CQ   1/25
CAC Ukmerge 22.07.2012 Elena Matveeva darba ex.1 LT CAC  
CAC Taurage 19.08.2012 Irina Azren darba ex.1 LT CAC  
Nacionālā visu šķirņu izstāde Talsos 20.05.2013 Tino Pehar (Horvātija) darba ex.1, CQ  
Nacionālā visu šķirņu izstāde Talsos 21.05.2013   darba ex.2  
Nacionālā visu šķirņu izstāde Ogrē 13.07.2013 Ratibor Cekič (Serbija) darba ex.1, CQ, 2.labākais suns, Ogre Winner 2013 1/21
Nacionālā visu šķirņu izstāde Ogrē 14.07.2013 Vjaceslav Vierbitskij (Baltkrievija) darba ex.1, CQ, 2.labākais suns 1/21
Retrīveru specializētā izstāde, Rīga 15.09.2013 Walter Van Den Broeck (Beļģija) darba ex.1, CQ, 2.labākais suns 1/39



Mūs var atrast arī Facebook:

https://www.facebook.com/beckettelf