Izstāde Laiks eksperts klase rezultāts

dalībnieku skaits

(klasē/kopā)

FCI 8.grupas pavasara izstāde 3.04.2010   Maria Ceccerelli (IT) mazuļu 2 2/16
Retrīveru specializētā izstāde, Rīga 11.04.2010 Andrzej Stepinski (POL) mazuļu 1/4 5/45

Nacionālā visu šķirņu izstāde Rēzeknē

14.08.2010   Malgorzata Lorenc (POL)
junioru 1/2, PP   6/21
Retrīveru specializētā izstāde, Rīga 12.09.2010 Jef Vernees (Beļģija) junioru   1/6   10/47
Valmieras Kennelkluba nacionālā izstāde, Limbaži 09.10.2010   Nataša Davidovič (Serbija) junioru   1/4 PP   8/41
  Starptautiskā izstāde „Baltijas uzvarētājs ‘10″, Rīga   30.-31.10.2010

  Nina Karlsdotter

(Zviedrija)

junioru   1/4   11/55
Nacionālā visu šķirņu izstāde, Ziemas pasaka, Latgale 2011 22.01.2011 Ivan Dimitrov (Bulgārija) junioru   1/4 PP   5/19
Valmieras kennelkluba izstāde 19.02.2011 G.Strelkova (Bulgārija) starpklase 1/3, CQ 3/30
CAC Panevezys 2011 ziema 20.02.2011 J.Sinkevičiene (Lietuva) atklātā 1/1 3/22
  Starptautiskā izstāde "Latvijas uzvarētājs 2011", Rīga   13.03.2011   Per Kristian Adersen (Norvēģija)   starpklase 2   /46
Starptautiskā izstāde, Rīga, CACIB 11.06.2011 Linda Volarikova (Zviedrija) atklātā 1/2 3/31
Nacionālā visu šķirņu izstāde Prienu, Lietuva 19.06.2011 Svetlana Radiuk (Baltkrievija) atklātā 1/4 4/14
Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde Jaunmārupe 23.07.2011 Richard Kinsey (UK) starpklase 1/2   6/35
Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde Jaunmārupe 24.07.2011 G. Zhuk (BLR) starpklase 1/2, CQ   3/30
Retrīveru specializētā izstāde, Rīga 18.09.2011 Yvonne Jaussi (Šveice) darba 1/2 CQ 3/47
CAC Panevezys 25.09.2011 N. Meļņikova darba ex1 LT CAC  
Valmieras kennelkluba izstāde 8.10.2011 B.Espeland (Norvēģija) darba 1/2   2/38
Retrīveru specializētā izstāde, Rīga 15.04.2012 Jan Erik Ek darba 2   1/31
Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Talsi 5.05.2012 Vladimir Piskay (Slovākija) darba 1/1 1/18
Ogre 7.07.2012 Brigita Vītoliņa (LV) darba 1/1 CQ   1/26
Ogre 8.07.2012 Natālija Boradajenko (LV) darba 1/1 CQ   1/26
Ukmerge 22.07   Elena Matveeva darba 1 LT CAC  
Taurage 19.08   Irina Azen darba 1 LT CAC  
Retrīveru specializētā izstāde, Rīga 17.09.2012 Siv Sando (Norvēģija) darba 1/1/4 CQ   1/33
Valmieras kennelkluba izstāde

13.10.2012

 

Vadim Katsnelson (Ukraina) darba 1/1/4 CQ 3/28
Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Liepāja

7.12.2012

Alberto CUCCILLATO(Itālija) darba 1/1/1 CQ, CAC, BOB, BIG-4   1/26
Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Liepāja

8.12.2012

  Vilmoš Kardoš (Ungārija) darba 1/1 CQ   1/22
FCI VIII grupas Ziemassvētku izstāde

15.12.2012

  Aleksejs Belkins (Krievija) darba 1/1/3 CQ 1/19
Daugavpils reģionālā izstāde 19.01.2013 Yana Gavrilova (Krievija) darba 1/1/3 CQ 1/
Daugavpils reģionālā izstāde 20.01.2013   darba 1/1/2 CQ, CAC 1/
Retrīveru specializētā izstāde, Narva, Igaunija 27.01.2013 Pia Itkonen (Somija) darba 2 3/
Retrīveru specializētā izstāde, Rīga 15.09.2013 Walter Van den Broeck (Beļģija darba 1/1/1, CQ, BOB, BIG-4 1/39
           
   
     
     

Mūs var atrast arī Facebook:

https://www.facebook.com/beckettelf